top of page

Gizlilik Politikamız

Müşteri Hizmetleri

Siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için biz Sanem Yapı İth. İhr. Ltd. Şti. çalışanları olarak her geçen gün kendimizi işimizde geliştiriyoruz. Müşteri memnuniyeti bizim için en öncelikli kurallarımızdan biridir. Yapı market ürünleri ve uygulama hizmetlerimiz için;

Hafta içi: 08:00 - 20:00

Pazar Günü: 9:30 - 18:00

saatleri arası 0212 813 91 18 no' lu telefonumuzu arayabilirsiniz.

Dilerseniz mesaj sistemimizden bize merak ettiğiniz soruları sorabilirsiniz. Müşteri hizmetlerimiz size en kısa zamanda dönüş sağlayacaktır. 

Güvenlik Ve Gizlilik

Mağazamızda verilen tüm hizmetler ve Hastane Mah. Ayasofya Cad. No:67/1 Arnavutköy İstanbul adresinde kayıtlı  Sanem Yapı İth. İhr. Ltd. Şti.  tarafından işletilir.

Firmamız, çeşitli amaçlarla kişisel veriler toplayabilir. Aşağıda, toplanan kişisel verilerin nasıl ve ne şekilde toplandığı, bu verilerin nasıl ve ne şekilde korunduğu belirtilmiştir.

Üyelik veya Mağazamız üzerindeki çeşitli form ve anketlerin doldurulması suretiyle üyelerin kendileriyle ilgili bir takım kişisel bilgileri (isim-soy isim, firma bilgileri, telefon, adres veya e-posta adresleri gibi) Mağazamız tarafından işin doğası gereği toplanmaktadır.

Firmamız bazı dönemlerde müşterilerine ve üyelerine kampanya bilgileri, yeni ürünler hakkında bilgiler, promosyon teklifleri gönderebilir. Üyelerimiz bu gibi bilgileri alıp almama konusunda her türlü seçimi üye olurken yapabilir, sonrasında üye girişi yaptıktan sonra hesap bilgileri bölümünden bu seçimi değiştirilebilir ya da kendisine gelen bilgilendirme iletisindeki linkle bildirim yapabilir. Müşterilerden alınan bilgiler saklı kalır ve üçüncü kişi veya kişilerle paylaşmamayı taahüt eder.

Payment Methods

Toptan Satış Ve Proje

burada satışta olan ürünlere belirlenen fiyatlar perakende satış fiyatlarıdır. Toplu alımlarınızda teklif oluşturulur. Projenizde ihtiyaç duyduğunuz ürünler için Proje adı, adresi, yetkili bilgileri ve talebinizi belirten bir mail düzenlemeniz ve sanemyapii@gmail.com adresine göndermeniz yeterlidir.

 

Proje birimimiz talep ettiğiniz teklifi en kısa zamanda fiyatlandırıp size ulaştıracaktır. Ayrıca 0212 813 91 18 no' lu telefonumuzu arayarak proje birimimize ulaşabilirsiniz. Talep ettiğiniz ürünlerin numuneleriyle projenizde görüşme sağlayabiliriz. 

Ödeme Yöntemleri

- Kredi Kartı 
- Havale

- Kapıda Ödeme (Nakit - Kredi Kartı)

- Çek (Teminatlı) 

bottom of page